Zdrowie bez glutenu
Bożena Przyjemska BLOG

Niebezpieczne zboża

15 marca 2015Ukryta prawda o szczepionkach

dziecko a20
Prawie co roku firmy farmaceutyczne próbują zorganizować nam nową epidemię. Była już epidemia świńskiej i ptasiej grypy, epidemią ludzkiej grypy straszą regularnie w okresie jesienno-zimowym. Nie ważne, że zachorują trzy osoby, propaganda medialna zrobi swoje.
Przeciętny obywatel, który pojęcia nie ma, czym są szczepionki, co w nich się znajduje i jakie mogą mieć działania uboczne, łatwo ulega panice. W tygodniku „Wiadomości” z 12 lutego przeczytałam niepokojącą informacją na temat grożącej nam w tym roku epidemii odry. W związku z tym, dla przykładu, wyrzucono z Uczelni prof. Torcolaci, która śmiała twierdzić, że nie ma dowodów naukowych na to, że szczepionki pomagają. Wszechpotężna farma wywarła presją na władze uczelni, które dokonały egzekucji prawdomównej profesor. Takie praktyki znane są od dawna. Zwalnia się i piętnuje lekarzy, którzy mówią otwarcie, że szczepienia szkodzą. A szkodzą, i to bardzo. Szczepionka na gruźlicę zabiła moją siostrę. W wyniku powikłań poszczepiennych wywiązało się ropne zapalenie opon mózgowych i dziecko umarło. Kiedy moja córka była dzieckiem, nikomu do głowy nie przyszło, żeby podejrzewać szczepionki o ukryte toksyny, ale niestety są tam i to w dużych ilościach. Mnie się udało, mam zdrową i mądrą córkę, ale synek mojej przyjaciółki jest dzieckiem z autyzmem. Urodził się śliczny zdrowy i rozwijał normalnie, po szczepieniu DPT zaczęły się problemy. Uważa się, że najbardziej szkodliwa jest właśnie ta szczepionka, bo zawiera w swoim składzie rtęć, która uszkadza centralny układ nerwowy. Szczepionka na polio na całe szczęście została wycofana, powodowała ona paraliż. W Indiach w dalszym ciągu okalecza się dzieci tą zupą z wirusów.
Pani doktor Scheibner już 1987 roku udało się ustalić, że to szczepionki zabijają dzieci, a nagła śmierć łóżeczkowa w 95% wywołana jest przez szczepionki. Według badań przeprowadzonych przez panią doktor dzieci umierały według „wzorca czasowego” (czyli po 48 godzinach, od 5 do 7 dnia, w dniu 16 i 21 po zaszczepieniu). Jednym z amerykańskich naukowców wypowiadającym się odważnie na temat szczepionek jest Sayer Ji. W wywiadzie udzielonym dla Chidrens Health Summit powiedział: pomijając fakt, że warunki produkcji nie mają nic wspólnego z higieną, w szczepionkach znajduje się conajmiej 10 przeciwciał – antygenów, fenol , związki pochodny ropy naftowej, aluminium, które jest metalem wysoce neurotoksycznym i karcenogennym. Rtęć, która występuje w szczepionkach powoduje uszkodzenie układu nerwowego, stąd właśnie się bierze epidemia autyzmu, szczepionki zanieczyszczone są surowicą zwierzęcą i wirusami”. Komórkami nowotworowymi HELA zainfekowane są laboratoria produkujące szczepionki. Szczepionki to istny śmietnik, nie mający nic wspólnego z ochroną zdrowia. Wielu lekarzy wypowiada się na temat wysokiej szkodliwości szczepionek, a firmy farmaceutyczne produkują ich coraz więcej na różnego rodzaju wymyślone zagrożenia.
Szczepionki nie są ani skuteczne, ani bezpieczne. Nawet „Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych nie dalej jak w 2011 roku orzekł, że szczepionki są “niezaprzeczalnie groźne”. Jeśli nie byłyby szkodliwe, to jak należy wytłumaczyć fakt, że od 1989 roku rząd amerykańskich wypłacił 3 miliardy dolarów tytułem odszkodowań dla osób, które utraciły zdrowie w wyniku szczepień?
W Europie rodzice dzieci uszkodzonych przez szczepionki wygrywają procesy o odszkodowanie.
Propaganda medialna opłacona przez wielką farmę wmawia nam, że to właśnie dzięki szczepionkom nie chorujemy, jest to jeszcze jedno wielkie kłamstwo. Epidemie wygasły, bo żyjemy w innych warunkach niż społeczeństwo w średniowieczu. Przede wszystkim zachowujemy higienę i lepiej się odżywiamy. A choroby zakaźnie mają swoją dynamikę, gruźlica , która rzekomo została zlikwidowana szczepieniami, wróciła, chociaż fakt ten jest skrzętnie ukrywany.
Nie należy zakłócać pracy układu immunologicznego, który dysponuje mechanizmami broniącymi nas przed chorobami. Olbrzymia ilość chorób autoimmunologicznych, która faktycznie przybiera rozmiar epidemii, może wiązać się z nagminnością szczepień.