Zdrowie bez glutenu
Bożena Przyjemska BLOG

Niebezpieczne zboża

5 lipca 2015Szybki sposób obniżenia ciśnienia tęnitczego w/g dr Axe

1. Dieta śródziemnomorska bez zbóż, mleka i jego przetworów:
duża ilość tłustych ryb oceanicznych i owoców morza, warzywa, owoce, olej lniany albo z oliwek (żeby uniknąć zatrucia rtęcią, która może znajdować się w rybach należy dwa razy w tygodniu zażywać tabletki z chlorelli albo węgiel. Węgiel działa odtruwająco i wiąże i unieszkodliwia wszystkie metale ciążkie.) Do smażenia olej kokosowy albo rzepakowy.
2. Codziennie przyjmować 1000 mg oleju rybnego dobrej jakości – gdzie fakcje EPA i DHA są w proporcji 3:1 ( ma on właściwości przeciwzapalne)
3. Magnez – 500mg dziennie po jedzeniu.
4. Potas – jedną tabletką dziennie, albo włączenie do jadłospisu produktów, które go zawierają. Są to: 2 łyźki stołowe octu jabłkowego rozpuszczonego w 1,5 szklance wody rano pół godziny przed jedzeniem, 1 szklanka wody kokosowej dziennie, jeden banan lub awokado
5. Koenzym Q 10 – 200 – 300 mg dziennie po jedzeniu

Rezultaty widoczne już po tygodniu
Jeżeli stosujecie tabletki na nadciśnienie, przeczytajcie ulotkę załączoną do leku. Znajdziecie tam informację o skutkach ubocznych i niepożądanych. Dowiecie się, że tabletki te mogą być przyczyną zawału serca. Lepiej zastosować naturalną i skuteczną metodę i spać spokojnie.